FAQ Zaloguj
Szukaj Profil
Użytkownicy Grupy
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Od dnia 07.04.2020 forum MotoBracia.pl dostępne jest w nowej odsłonie pod adresem:

https://forum.motobracia.pl

"Stare forum" pozostaje jako archiwum w formie TYLKO DO ODCZYTU.
Konta zarejestrowanych użytkowników zostały przeniesione.
Ponieważ Administrator nie ma dostępu do haseł użytkowników, zostały one utracone.

Aby na nowym forum zachować swój dotychczasowy nick, podczas pierwszego logowania należy:

1. wejść w odnośnik ZALOGUJ SIĘ (https://forum.motobracia.pl/ucp.php?mode=login&redirect=index.php)
  2. następnie kliknąć odnośnik NIE PAMIĘTAM HASŁA
  3. podać adres e-mail skojarzony z kontem na starym forum (podany podczas rejestracji, widoczny w profilu użytkownika)
  4. kliknąć WYŚLIJ

na podaną skrzynkę zostanie wysłany odnośnik, który umożliwi ustawienie nowego hasła do konta i zalogowanie

W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów z pierwszym logowaniem na nowum forum prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@motobracia.pl

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Woźny
2011-02-21, 21:39
Prawo jazdy- kurs
Autor Wiadomość
icefresz 
icefresz

Sprzęt: Yamaha fz6n s2
Wysłany: 2019-03-04, 07:41   

Moje początki to prawko od razu na 600cc dlaczego??
Są 2 szkoły jedna mówi
-- Najpierw naucz się mniejszymi a później większe
-- Brak złych nawyków ( inaczej się jezdzi na 600 niż na mniejszych pojemnościach)
Ja prawko mam 2 lata cały czas się uczę ale we wszystkim musi być zdrowy rozsądek. Jeżeli ktoś wsiada na dużą pojemność i odrazu odkręca manęte na full no to albo ma umiejętności albo poprostu jest głupi i nie szanuje życia swojego i innych.
Ja uczyłem się u wojtka i chwalę sobie, kiedyś prawko na B robiłem u czesia i do końca nie zapomnę go. Konkretny facet choć zakręcony...

EVI 
EVI

Sprzęt: ZZR1100
Grupa: Przyjaciele
Wysłany: 2019-03-04, 09:41   

Ja na nauce jazdy uczyłam sie na BMW R80 R bo innego moto nie było. Myślę ze nie ważne na czym uczysz się jeździć ważne jest aby jeździć z głową :)

Odpowiedz do tematu