FAQ Zaloguj
Szukaj Profil
Użytkownicy Grupy
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Woźny
2012-10-25, 09:17
Kalendarz MotoBraciowy
Autor Wiadomość
Hustler 
aka kapitan bomba

Sprzęt: Suzuki gsxr 750
Grupa: Motobracia
Wysłany: 2018-05-23, 07:12   

Niestety są takie osoby np. jedna przyjechała do nas na rozpoczęcie sezonu do Krysgumu, stała pod MotoBraciowym namiotem i werbowała ludzi na wyjazd na tor do Bydgoszczy. Człowiek dał się namówić, myśląc że to wyjazd organizowany przez MB i bardzo niemiło się zaskoczył, że jednak to nie my organizujemy. Nie chcemy brać odpowiedzialności za nie nasze przedsięwzięcia. Nie wiesz może kto to mógł być?
Wiesz, my wszystko sobie sami wypracowaliśmy przez lata. Ciężką pracą. Wiem, że na tym świecie są ludzie, którzy idą na skróty nie patrząc na to w jaki sposób się zachowują. Na to nie mamy wpływu i dlatego nie utrzymujemy kontaktów z takimi osobnikami i pewnie dlatego nie ma ich na naszym forum i grupie.
Ostatnio zmieniony przez Hustler 2018-05-23, 07:16, w całości zmieniany 2 razy  

wojtekooo 
wojtekooo

Sprzęt: ST 1300A
Wysłany: 2018-05-23, 07:50   

Powiem Ci Hastler że ręce mi opadaja jak czytam Twoje słowa , Chłopie co Ty piszesz ? Niestety Polska to niepodległy kraj i każdy moze sobie robić co chce (puki co :) ) , co Ty chcesz z tego forum zrobic do czego dążysz , klub motocyklowy typu HD , twoja kncepjca wizja prowdzenia motobraci to jakś farsa , stważasz zamkniety krąg osób i niedługo zostaniesz tu sam z kilkoma ludzmi , bo nikt nie bedzie sie bawił w taką dziecinadę , a jakieś durne teksty ze ktoś kogoś gdzieś namawia to poziom ginnazjalnej polemiki młodzieżowej . Tyle mam w tym temacie do powiedzenia , jesli chciałbyś o tym podyskutować tu tu masz nr telefonu do mnie 513776074 , chętnie porożmawiam z Tobą .

Fabiq 

Sprzęt: MT-09 / Grizzly 550
Grupa: -->MotoBracia
Wysłany: 2018-05-23, 08:10   

Przecież to żadna wielka tajemnica. Janusz i wojtekooo, macie swoją ekipę i robicie swoje wyjazdy tylko ludzie nie bardzo chcą z wami gdzieś jeździć. Wchodzicie na nasze forum, na fejsa, przyjeżdżacie na MotoBraciowe imprezy i namawiacie innych aby z wami jechali na tor czy też na inne wyjazdy. Oczywiście wszystko robicie za plecami innych, wysyłacie sms'y piszecie prywatne wiadomości na fejsie i gdzie się da wybierając kto jest fajny i fajniejszy. Z dupy wychodzi to wasze działanie bo zamiast łączyć społeczność motocyklową tak jak robią to MotoBracia to ją dzielicie na tych co są dla was fajniejsi lub nie. A wystarczy wejść na forum i oficjalnie napisać że robicie jakiś wyjazd, traskę czy cokolwiek, kto chce to przyjedzie. U nas nie ma podziałów, robimy imprezy dla każdego i są one ogólnie dostępne, wszyscy są zaproszeni, czy Was ktoś kiedyś przegonił z jakiejś naszej imprezy? Na pewno nie. A wy robicie sobie jakieś jaja z wszystkich zarejestrowanych na tym forum. Szacunku trochę dla wszystkich użytkowników forum MotoBracia się należy.

wojtekooo 
wojtekooo

Wysłany: 2018-05-23, 08:27   

Masz panie kolego jakieś urojenia , to co piszesz to przeinaczanie rzeczywistości , ja za stary jestem na takie zabawy w podchody , Twoje insunuacje są bezpodstawne, bezsensownie , nikt nie jest tu Twoją własnością , ludzie maja swój rozum i wolny wybór a teksty typu ,,bedziecie rozczarowani,, ? , to żałosne , słabe .
Co do szacunku , wszyscy sie szanujmy i nie róbmy sztucznych problemów :) pozdrawiam i życzę miłego dnia , ahoj :) :ok:

MarAs73 
MARAS

Sprzęt: TDM 900
Wysłany: 2018-05-23, 08:53   

wojtekooo, jeśli widzisz jakiś problem w działaniu naszej grupy Motobracia to możemy się spotkać i o tym pogadać,nie musisz wchodzić na naszą stronę i po sprawie ale Ty tego nie zrobisz bo musisz szpiegować. Nasze forum i Facebook jest otwarty i dostępny dla wszystkich-nie tworzymy zamkniętych grup na F . Działasz podstępnie i szydzisz z Motobraci a da się to odczuć na Twoim profilu Facebooka. Powiem tylko tyle : żenujące jest to co tu napisałeś !

bubu 
kaRRol

Sprzęt: GSX-R 1000
Grupa: MotoBracia
Wysłany: 2018-05-23, 08:54   

wojtekooo to nie są żadne urojenia , poprostu grupa dostała monity od ludzi więc coś w tym jest. A dowodem jest np to że żaden z mb takich smsów nie dostaje hmmm dziwne . a tekst typu będziecie rozczarowani nie jest żałosny tylko z życia .... było już wiele ekip które chciały szybko zabłysnąć .... równie szybko zniknęły. Ja tam życzę Twojej grupie jak najlepiej jako człowiek i motocyklista cieszę się jak jest nas więcej tylko poprostu w inny sposób rozwijaj grupę.

Łuki 

Sprzęt: CBR 600RR
Wysłany: 2018-05-23, 08:59   

Bubu pięknie to ujął.
Wojteko gdyby to była jedna osoba to bym zrozumiał ale jest więcej sygnałów.
Odpuść stary jakieś gierki za plecami ludzi

Magnus 

Sprzęt: XJR 1300
Wysłany: 2018-05-23, 09:23   

Werbujecie czy jak to zwał - przecież ze mną też kiedyś rozmawiałeś, zapraszałeś do grupy i nie ma w tym nic złego, dopóki nie przerodzi się to w kopanie dołów. I tak każdy sam decyduje, z kim mu bardziej "po drodze".
Ustalcie sobie chłopy zasady i narysuje grubą krechę, której się nie będzie przekraczać i będzie git :D
A tymczasem miłego dnia i kroi się fajna pogoda na latanie :D :D

wojtekooo 
wojtekooo

Wysłany: 2018-05-23, 09:39   

Słuchajcie chłopaki ja nikogo nie obraziłem nie szydziłem nie wyśmiewałem nie wysyłałem sms . Jestem na tej grupie kilka lat i widzę że nie idzie to w dobrą stronę jeśli moja skrona osoba czyni rzekomo taką Wam krzywdę to myślę że powinniśmy się rozstać

MarAs73 
MARAS

Sprzęt: TDM 900
Wysłany: 2018-05-23, 09:49   

Na taką decyzję zawsze jest czas wojtekoo,uciekają tylko winni - czyż nie ?
zawsze można pogadać,co Ty na to ?

radi 

Sprzęt: CZARNA STRZAŁA
Grupa: MotoBracia

Wysłany: 2018-05-23, 10:01   

wojtekooo, znam człowieka 30lat którego zwerbowałeś na naszym rozpoczęciu, pod naszym namiotem i pod którym sam byłem. Wychowywałem się z nim na jednym podwórku. Czy sądzisz że on by mnie oszukał mówiąc mi że to zrobiłeś??? Uwierz mi że nie bo u nas jest lojalność, szacunek, zaufanie i prawdomówność. Nikt nikomu nic nie broni ale trzeba mieć tupet żeby coś takiego zrobić i w takich okolicznościach a teraz jaszcze idziesz w zaparte że nic takiego nie miało miejsca. Piszesz że jesteś za stary na takie podchody a jednak w nie grasz więc powiedz mi jak ktoś kto to czyta może traktować Cię poważnie. Ja osobiście Cię nie znam ale jak to czytam to wiem że nigdy bym nigdzie z Tobą nie pojechał a zdarzało mi się wielokrotnie jeździć z innymi grupami które powstały po odejściu z MB. Ale oni mieli honor i odwagę przyznać się do czegoś co źle zrobili i rozegrali a Ty??????.......
Kolejną rzeczą o której piszesz jest to że każdy może robić co chce...ale czy słyszałeś o odpowiedzialności za dokonane czyny??? Dla mnie jest to kolejny argument że jednak nie jesteś aż taki dorosły jak tu wypisujesz. Wychodzi na to że jednak jest dziecinada o której wspomniałeś.
Nie chce mi się już więcej pisać bo możemy tu sobie wszyscy cuda zarzucać.
Uważam że jednak powinniśmy się spotkać jako motocykliści na jakiejś rundce Waszej lub naszej i na spokojnie sobie wszystko wyjaśnić bo wierzę że bez problemu się dogadamy.
Ostatnio zmieniony przez radi 2018-05-23, 10:02, w całości zmieniany 1 raz  

Magnus 

Sprzęt: XJR 1300
Wysłany: 2018-05-23, 10:08   

bez flaszki nie rozbieriosz :D

Bialy 

Sprzęt: yamaha r1
Wysłany: 2018-05-23, 10:09   

Wojtekooo jeśli masz wchodzić na forum po to aby , szydzić obrażać i krytykować to my dziękujemy takim ludziom. A jeśli uważasz, że potrafisz prowadzić grupę lepiej to stwórz ja sam i tam ustalasz swój regulamin. A od naszej działalności grupy proponował bym się odstosunkować .Nie masz prawa organizacji imprez za naszymi plecami mówiąc , że to MB po prostu kłamiesz swoich ludzi cały ty.

aurii 
kuba

Sprzęt: Triumph speed triple
Wysłany: 2018-05-23, 10:40   

Wojtekoo nie zawsze atak jest dobra forma obrony . Poprostu nie ładnie jest robienie ludzi w balona. Masz swoje forum tam oglaszaj swoje plany i wyjazdy.

wojtekooo 
wojtekooo

Wysłany: 2018-05-23, 10:51   

NIE PODSZYWAM SIE POD MB

MAM WŁASNE INICJATYWY NIE ZWIAZANE Z WASZA GRUPĄ
NIE KRADNE WAM LUDZI CO MI ZARZUCACIE BO NIE SĄ ONI WASZA WŁASNOŚCIĄ
NIE OBRAŻAM NIKOGO

NIE CHCE MI SIE JUŻ DALEJ PISAĆ BO TO NIE MA SENSU :) HEHEHEHE

MIŁEGO DNIA ! :ok:

Odpowiedz do tematu