FAQ Zaloguj
Szukaj Profil
Użytkownicy Grupy
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Od dnia 07.04.2020 forum MotoBracia.pl dostępne jest w nowej odsłonie pod adresem:

https://forum.motobracia.pl

"Stare forum" pozostaje jako archiwum w formie TYLKO DO ODCZYTU.
Konta zarejestrowanych użytkowników zostały przeniesione.
Ponieważ Administrator nie ma dostępu do haseł użytkowników, zostały one utracone.

Aby na nowym forum zachować swój dotychczasowy nick, podczas pierwszego logowania należy:

1. wejść w odnośnik ZALOGUJ SIĘ (https://forum.motobracia.pl/ucp.php?mode=login&redirect=index.php)
  2. następnie kliknąć odnośnik NIE PAMIĘTAM HASŁA
  3. podać adres e-mail skojarzony z kontem na starym forum (podany podczas rejestracji, widoczny w profilu użytkownika)
  4. kliknąć WYŚLIJ

na podaną skrzynkę zostanie wysłany odnośnik, który umożliwi ustawienie nowego hasła do konta i zalogowanie

W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów z pierwszym logowaniem na nowum forum prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@motobracia.pl

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Woźny
2011-02-21, 21:33
PIERWSZA POMOC - bo Życie to najcenniejszy dar.
Autor Wiadomość
Dano 

Wysłany: 2007-10-27, 19:51   

Knoris napisał/a:
U mnie są organizowane takie szkolenia więc popytam jak i co można będzie załatwić, są manekiny i sala fantomowa trwa ok 2 godzin i świstek dostaniecie, ale nie to najważniejsze tylko to, że nikt nie wie jak i kiedy może mu sie to przydać

czekamy na info w takim razie.

Kosa 
Daniel

Sprzęt: Suzuki Gsxr -k7
Wysłany: 2007-10-28, 18:33   

Ale świstek to nie wszystko bo nie ktorzy go maja a nawet nie wiedza jaki jest tel.na pogotowie z takim przypadkiem sie spotkalem na A4 Karków-Katowice gdy na moich oczach zdazyl sie wypadek ja pobieglem 1 do poszkodowanych i nikt wiecej sie nie ruszyl z aut tylko sie przygladali wiec kierowca Tirasie zatrzymal ja mowie dzwon na pogotowie a on mnie sie pyta jakie jest nr tel czy to nie jest smieszne.....

Knoris 

Sprzęt: zx7r
Grupa: B rh+
Wysłany: 2007-11-09, 16:59   

Jest możliwość takiego szkolenia chcą 100zł grupa ok 10 osób 1 godz wykładów i 1 ćwiczeń na fantomie , jak powiedziałem że motobracia to uwzględnią bezpieczne zdejmowanie kasku itd..

Dano 

Wysłany: 2007-11-09, 17:14   

Knoris napisał/a:
Jest możliwość takiego szkolenia chcą 100zł grupa ok 10 osób 1 godz wykładów i 1 ćwiczeń na fantomie , jak powiedziałem że motobracia to uwzględnią bezpieczne zdejmowanie kasku itd..

no i fajnie.
koleżeństwo?
są chętni? 10 zł od osoby to nie majątek jak 10 osób będzie.
Raczej myślę, że ze dwie grupy byśmy zorganizowali :)

Fabiq 

Sprzęt: Naked PWR
Grupa: MotoBracia
Wysłany: 2007-11-09, 20:23   

ej no to sie trzeba ustawic ale to chyba lepiej na poczatku sezonu bo do sezonu to o wszystkim te pijaki zapomna :D :hihi:

Krecha 
Degustator

Sprzęt: Cbr Cebra!!!
Wysłany: 2007-11-09, 20:33   

ja tez chetny wkoncu moto bedzie w przyszlym sezonie ;)

zapcia2
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-11, 22:14   

qrcze przeczytalam temat od dechy do dechy.. i powiem Wam, ze pomysl na prawde swietny..
szkoda, ze u mnie nie ma takiej organizacji..;/
ja co prawda tez przechodzilam takie kursy.. ale odswiezyc wiadomosci zawsze warto.. :)

Aptekarz
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-14, 20:36   Pierwsza pomoc....

Stronka jest o udzielaniu pierwszej pomocy i rzeczach pochodnych, jest ciekawa i profesjoalna wiec warto sobie poczytac przed sezonem... http://www.ratownictwo.win.pl/

Łaniek 

Sprzęt: był ZX-6R 636
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-03-29, 17:29   

Kilka razy pomagałem koledze w prowadzeniu takich szkoleń z pierwszej pomocy i aby wyrobić się z pełnym materiałem który wchodzi w to zagadnienie kurs trwał nie 2 jak ktoś powiedział wcześniej ale 8 godzin.pierwsza pomoc to nie tylko reanimacja ale przede wszystkim urazówka co jest bardzo obszernym tematem.W Olsztynie jest organizacja która zajmuje się szkoleniami z zakresu peirwszej pomocy.nazywa się Joannici Dzieło Pomocy.mamy cały niezbędny sprzęt do prowadzenia szkoleń z pierwszej pomocy czyli nie tylko fantom do reanimacji ale i fantom "urazowy" na którym świetnie widać jak wygląda złamanie wytrzewienie czy rana postrzałowa.jeżeli bedą chętni moge popytać się co i za ile :) Pozdrawiam

Fabiq 

Sprzęt: Naked PWR
Grupa: MotoBracia
Wysłany: 2008-03-29, 18:22   

Łaniek napisał/a:
czy rana postrzałowa
no jak zaczna juz do nas strzelac za przekroczenie predkosci jazdy na jednym kole co wcale nie jest wykluczone patrzac na Jara wysokie loty to moze sie przydac :P

zapcia2
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-03, 11:17   

Ja jestem po szybkim przypomnieniu pierwszej pomocy.. i qrcze.. troche bez sensu.. bo jak bylam na czyms takim z 3latka temu... to resustytacja sie zdeczka roznila niz jest teraz..
wiec fajnie bylo sobie co nie co przypomniec..;)

Pająk
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-02, 09:08   

tak podnoszę temat bo cisza jest :)

Odpowiedz do tematu