>
TO MY !

TO MY !

TO MY !

...działania grupy można zauważyć już na początku lat 90-tych...
DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

...działamy, pomagamy...
WYJAZDY, IMPREZY

WYJAZDY, IMPREZY

WYJAZDY, IMPREZY

...aktualności z życia grupy...
SZKOLENIA, TRENINGI

SZKOLENIA, TRENINGI

SZKOLENIA, TRENINGI

...ćwiczymy, uczymy...
MOTOCYKLE, PORADNIK

MOTOCYKLE, PORADNIK

MOTOCYKLE, PORADNIK

...wszystko o motocyklach, doradzamy...

GRUPA MOTOCYKLOWAszachownica sama

Podziękowania

Previous Next

Motobracia na oddziale onkologii Szpitala Dziecięcego 2018

Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie , zaangażowanie oraz liczne dary dla pacjentów Oddziału Onkologii i Hematologii Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. 

Wyznacznikiem uczynionego dzisiaj dobra były dla nas uśmiechy dzieci, które naprawdę mierzą się z czymś, z czym nie jeden dorosły by sobie nie poradził. 
Właśnie dla tych małych i większych Tytanów przy pomocy sponsorów udało się nam już po raz trzeci zorganizować "nalot" MotoMikołajów. 
Zgodnie z tradycją Mikołaj powinien wciskać się kominem, ale lubimy powiew nowego, więc nikogo już nie dziwi fakt, że MotoMikołaje wybierają windę. 
Z przyczyn obiektywnie niezależnych i niemagicznych motocykla w przeciwieństwie do Mikołaja kominem przepchnąć się nie da Zwłaszcza, że maszyna jest zdezynfekowana do ostatniej śrubki. 
Uśmiechy i pozytywne zaskoczenie małych pacjentów były bezcenne. Ale miodem na nasze serducha były również wzruszenie i łzy radości rodziców, którzy mogli zobaczyć uśmiech na buziach swoich pociech. Uśmiech i prawdziwą dziecięcą radość. 
Wiemy, że wielu z Was deklarowało chęć udziału w przedsięwzięciu, ale z uwagi na charakter miejsca musieliśmy okroić udział ludzi do absolutnego minimum. Mamy jednak dla Was fotorelację z wydarzenia żywiąc nadzieję, że w jakiś sposób się tym samym Wam zrekompensujemy.
Pozwólcie, że puścimy również w eter informacje o tych, którzy nas tak pięknie wspomogli bardzo przemyślanymi i odpowiednimi dla kondycji małych pacjentów prezentami. 
A były to firmy Novum, Granna, Staniszewscy Beton, Zdrowe Słodycze , Smakołyki Better Candy Poland, sklepy Kupujemy Zabawki oraz wydawnictwa Zielona Sowa i Skrzat. 
Jeszcze raz pięknie dziękujemy Wam za wsparcie i zaangażowanie. 
Specjalne podziękowania przesyłamy dla Smoka, który jak zwykle skromnie żachnie się , że oj tam oj tam. Ale Spójrzmy prawdzie w oczy, ogromne serce tego gościa , zapał i energia wprawiły całą machinę MotoMikołajów w ruch i utrzymywały ją na właściwym torze aż do finału. 
Dziękujemy i zapraszamy do oglądania fotek;)

szachownica mb

NASZ KALENDARZ IMPREZ

...nadchodzące wydarzenia...

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Cannot get Olsztyn, Poland location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

© 2017 MotoBracia.pl. All Rights Reserved. Designed By RedM