>
TO MY !

TO MY !

TO MY !

...działania grupy można zauważyć już na początku lat 90-tych...
DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

...działamy, pomagamy...
WYJAZDY, IMPREZY

WYJAZDY, IMPREZY

WYJAZDY, IMPREZY

...aktualności z życia grupy...
SZKOLENIA, TRENINGI

SZKOLENIA, TRENINGI

SZKOLENIA, TRENINGI

...ćwiczymy, uczymy...
MOTOCYKLE, PORADNIK

MOTOCYKLE, PORADNIK

MOTOCYKLE, PORADNIK

...wszystko o motocyklach, doradzamy...

GRUPA MOTOCYKLOWAszachownica sama

Podziękowania

Previous Next

motomikołajki 2017

Atmosfera na..

... oddziale onkologii była mega wspaniała.

MOTOMIKOŁAJKI NA ODDZIALE youtube

MOTOMIKOŁAJKI NA ODDZIALE fotorelacja

TRAILER youtube

Dziękujemy serdecznie Fundacji Spełnionych Marzeń za zaproszenie. Zanim dotarliśmy na oddział - to wiele osób nie mogło się oprzeć, aby usiać na motocykl i zrobić sobie fotkę – pozdrawiamy wszystkich, co nie przeszli obok nas obojętnie w holu szpitala. Dziękujemy personelowi Wojewódzkiemu Specjalistycznemu Szpitala Dziecięcego w Olsztynie ze takie miłe przyjęcie. Nadszedł w końcu czas najbardziej chyba oczekiwany przez małych pacjentów Oddziału Klinicznego Onkologii i Hematologii, którzy czekali już na nas w progu drzwi. A że darczyńcy spisali się na medal i prezentów było naprawdę bardzo dużo - uśmiechy nie znikały z dziecięcych twarzy, zarażając tymi emocjami wszystkich dookoła. Każde dziecko na oddziale otrzymało wiele przeróżnych prezentów. Była profesjonalna sesja fotograficzna małych motocyklistów. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wśród tej szpitalnej codzienności – mogliśmy podarować dzieciom tyle radości. Żal było kończyć… i serca nam się ściskały, gdy żegnając się z nami, dzieci machały przez długi czas, gdy odjeżdżaliśmy (prawie dosłownie, bo nie mogliśmy odmówić i powstrzymać się , aby na prośbę dzieci odpalić moto na chwilę na korytarzu).

podzikowanie szpital 2017

Wszystkim, którzy dołożyli cegiełkę do tej akcji – PIĘKNIE DZIĘKUJEMY !

Doleciały do nas z Krakowa ufundowane przez Galerię Bukowski nowiutkie pluszaki o krótkim futerku, takie, na których nie zbiera się ani kurz ani roztocza. Firma  Better Candy Poland podarowała słodycze bardzo zdrowe, bez białego cukru, bezglutenowe, bezpieczne dla alergików i osób z innymi nietolerancjami pokarmowymi, oznaczone certyfikatem ekologicznym, z naturalnymi aromatami oraz z witaminą C. Przywędrowały także ekologiczne soki i smakołyki od ZdroweSłodycze.pl, także bez alergenów, bez białego cukru. Zabawki podarowała dla dzieci firma Olimp oraz KupujemyZabawki.pl Toymar. Coca-cola ufundowała dużego Miśka na oddział oraz małe świąteczne reniferki dla dzieci. Od Firmy Novum dzieci otrzymają piórniki, ołówki, długopisy oraz książki z zadaniami, ćwiczenia dla najmłodszych. Ponadto wydawnictwa Adamada, Foksal i księgarnia językowa Edgard podarowały całe mnóstwo książek, łamigłówek, kolorowanek, zakładek do książek oraz materiały do nauki języków obcych. Producent gier Granna przesłał swoje znakomite produkty, Firma Hyundai Daszuta kupiła gry planszowe oraz klocki Lego, podobne zakupy zrobiła firma Binger Granity i przekazała planszówki, klocki Lego. MotoBracia wyeksponują piękne zdjęcia dzieci na motocyklach w antyramach, które przekazała nam firma Galeria ramek Prestige.

Wszystkim naszym Darczyńcom, zaprzyjaźnionym Firmom, wszystkim, którzy dołożyli swoje cegiełki do naszej akcji – przesyłamy wielkie podziękowania ! DZIĘKUJEMY !

 

 

szachownica mb

NASZ KALENDARZ IMPREZ

...nadchodzące wydarzenia...

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Cannot get Olsztyn, Poland location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

© 2017 MotoBracia.pl. All Rights Reserved. Designed By RedM