>
TO MY !

TO MY !

TO MY !

...działania grupy można zauważyć już na początku lat 90-tych...
DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

...działamy, pomagamy...
WYJAZDY, IMPREZY

WYJAZDY, IMPREZY

WYJAZDY, IMPREZY

...aktualności z życia grupy...
SZKOLENIA, TRENINGI

SZKOLENIA, TRENINGI

SZKOLENIA, TRENINGI

...ćwiczymy, uczymy...
MOTOCYKLE, PORADNIK

MOTOCYKLE, PORADNIK

MOTOCYKLE, PORADNIK

...wszystko o motocyklach, doradzamy...

GRUPA MOTOCYKLOWAszachownica sama

Podziękowania

Previous Next

MotoBracia HellRide Łeba 2018

Jak już wiecie dotarliśmy do kurortu wypoczynkowego mianem Łeba nad naszym pięknym Bałtykiem.

Wczoraj zrobiliśmy mały lansik po miasteczku, poszuraliśmy paluszkami w nadmorskim piaseczku a dzisiaj postanowiliśmy zrobić małą traskę. Najpierw polecieliśmy na wędzoną rybkę i kebsa do Jastrzębiej Góry. Droga poza paroma kilometrami po prostu bajka, asfalcik głądziutki jak pupa niemowlaka, winkielki leśne góra dół super i rewelacyjne wodoczki. Potem z pełnymi brzuszkami ruszyliśmy do Żarnowca. Niestety po dłuższym poszukiwaniu sławetnej niedokończonej elektrowni atomowej, zapytaliśmy autochtona kie licho wcięło obiekt. No i wyobraźcie sobie, że po całym kompleksie zostały tylko trzy betonowe budyneczki, bo reszta została rozebrana i przeznaczona pod specjalną strefę ekonomiczną. Troszkę zawiedzeni stwierdziliśmy, że jakąś elektrownię trzeba zobaczyć, więc ruszyliśmy w stronę czegoś , co swoim wyglądem przypomina HAARP, ale służy do przetwarzania energii. Dużo.... drutów i kabli i ogromne rury do przepompowywania wody. Podjechaliśmy jeszcze na wieżę widokową , której strzegły dinozaury. Część ekipy pomimo poważnej agorafobii dała radę wejść schodami a część i też szacunek za stalowe nerwy, wybrała drogę w górę klaustrofobiczną windą, brrr.... W drodze powrotnej zgubiliśmy się w przenośni i dosłownie. Kiedy druga grupa goniła pierwszą, pierwsza była za drugą. Oznakowania polskich dróg są masakryczne, żeby nie pamięć fotograficzna, zmysł kurierski i mapy google byśmy jeszcze krążyli po Pomorzu.

Drugiego dnia przyszedł czas na zwiedzanie tutejszej największej atrakcji, czyli morderczej diuny (czytaj ruchomej wydmy). Nie kozaczyliśmy i w jedną stronę mądrzejsi doświadczeniem lat poprzednich wzięliśmy melexa. Ubaw po pachy zwłaszcza dwóch ostatnich ławek patrzących na reakcje ludzi po komentarzach przednich ławek a pozostających w tyle ... dobrze , że wracaliśmy z buta plażą ;). Znalazł się również fan morskiej kąpieli, choć woda jak na gust patrzących miała może zaledwie kilka stopni. Samo wejście na wydmę, zwłaszcza po grillu nocy poprzedniej było wyczerpujące ale krucjata plażą to już była masakra. Ludzie umierali z pragnienia, tracili czucie w nogach, rzucali się w piach krzycąc imiona matek i dzieci, krążyły nad nami sępy ale w końcu po morderczej wędrówce w upale i wietrze doszliśmy do celu naszej podróży... melexa do cywilizacji ;). Oczywiście były wyścigi melexów po Łebie i łapka w górę dla każdego innego melexa po drodze :)

szachownica mb

NASZ KALENDARZ IMPREZ

...nadchodzące wydarzenia...

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Cannot get Olsztyn, Poland location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

© 2017 MotoBracia.pl. All Rights Reserved. Designed By RedM