>
TO MY !

TO MY !

TO MY !

...działania grupy można zauważyć już na początku lat 90-tych...
DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

...działamy, pomagamy...
WYJAZDY, IMPREZY

WYJAZDY, IMPREZY

WYJAZDY, IMPREZY

...aktualności z życia grupy...
SZKOLENIA, TRENINGI

SZKOLENIA, TRENINGI

SZKOLENIA, TRENINGI

...ćwiczymy, uczymy...
MOTOCYKLE, PORADNIK

MOTOCYKLE, PORADNIK

MOTOCYKLE, PORADNIK

...wszystko o motocyklach, doradzamy...

GRUPA MOTOCYKLOWAszachownica sama

Podziękowania

Previous Next

koniec sezonu 2017

Kolumna przeszła nasze...

...najbardziej nieśmiałe nadzieje. Doliczyliśmy się 115 maszyn. Na długich prostych na sam widok łezka się w oku kręciła. Ale nie tylko to było dla nas budujące. Bardzo ucieszył nas fakt, iż dołączyli do nas ludzie z całego województwa.

Ktoś mógłby powiedzieć, że znowu jak w latach poprzednich jechać w to samo miejsce jest kiepskim pomysłem, o ile nie nudnym. Ale kochani, nie ma nic bardziej mylnego niż przyjąć takie stanowisko. Ekipa , która spotkała się dzisiaj na Schellu w Olsztynie, a potem jeszcze sukcesywnie się powiększała o kolejne ekipy dołączające w drodze świadczy o tym, że tradycja wcale nie jest nudna, zwłaszcza kiedy kultywują ją tacy wspaniali ludzie.

 Cieszy nas bardzo fakt, że chcecie polecieć 160 km w jedną stronę, aby pstryknąć tradycyjnie fotkę na plaży, zjeść flądrę i ruszyć w drogę powrotną. I nie liczą się tutaj ani zmarznięte kolana , bolące tyłki, piach w butach i odrętwiałe plecy. Liczą się ludzie, którzy na hasło jedziemy wsiadają na moto i jadą. Ludzie, których pasją jest jazda na dwóch kółkach, szacunek dla drugiego motocyklisty i chęć obcowania z podobnymi sobie. Brzmi to trochę patetycznie, ale takie są fakty. Nikt nie zostaje w tyle, dbamy o siebie nawzajem i zawsze możemy na siebie liczyć. A teraz do rzeczy. Na dzień dobry powitał nas Miś z suszareczką przed zjazdem na Schell. Bardzo miło, że Panowie władza tak się o nas troszczą ;). Potem ruszyliśmy w traskę , ale nie standardowo 16 a potem 7 o nie. Tym razem dzięki inwencji Lufkenziego pozwiedzaliśmy troszkę okolice. A widoczki... mega. Gdyby jeszcze władze gmin postarały się o fundusze na naprawę dróg, to z pewnością nie opędziliby się od motocyklistów. Zjazd z S 7 za Elblągiem na Marzęcino to zakręt na zakręcie. Kiedy wbliśmy do Krynicy wywołaliśmy popłoch turystów, bo autochtoni są już do nas przyzwyczajeni. Kolumna 115 maszyn na promenadzie budziła ogromne zainteresowanie. Potem zaparkowaniu dokonaliśmy desantu na plażę, i co bardziej ogarnięci rodzice popychali dzieci do pamiątkowych fotek, mniej ogarnięci kopali głębsze dołki do osłony (taki nowy rodzaj parawaningu:)). Postaraliśmy się o łachę piasku w morzu, pstryknęliśmy fotkę i ruszyliśmy na miejscowe jadłodajnie. Oczywiście jedna knajpka by nas nie pomieściła, więc uradowaliśmy co najmniej 5 tutejszych właścicieli lokali gastronomicznych. Na tym etapie powoli żegnaliśmy rozbawione towarzystwo, bo niektórzy mieli troszkę dalej niż do Olsztyna lub wracali w innym kierunku. Droga powrotna została troszkę zmodyfikowana o tankowanie na Orlenie w Nowym Dworze Gdańskim. Całe zresztą szczęście dla końcówki kolumny, bo ta właśnie końcóweczka zapoznała się z ekspresówką Ostróda Warszawa. Ale koniec końców owieczki odnalazły się w gąszczu przekopków, zjazdów i nieczytelnych znaków drogowych, szczęśliwie lądując na punkcie zbornym w Olsztynie. Czymże byłby wypad bez przygody niespodzianki prawda (oczko do starych wyg;)) Z tego miejsca bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na ostatni oficjalny wspólny wyjazd z MB w sezonie 2017. Dziękujemy tym, którzy w nim uczestniczyli, ale również tym, którzy przyjechali nas wyprawić,czyli Auriemu i Freszowi z rodzinką. Dziękujemy tym, którzy przyjechali z różnych miejscowości bliższych i dalszych. Dziękujemy za mega klimat i super pozytywne emocje. 

FOTORELACJA

szachownica mb

NASZ KALENDARZ IMPREZ

...nadchodzące wydarzenia...

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Cannot get Olsztyn, Poland location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

© 2017 MotoBracia.pl. All Rights Reserved. Designed By RedM