>
TO MY !

TO MY !

TO MY !

...działania grupy można zauważyć już na początku lat 90-tych...
DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

...działamy, pomagamy...
WYJAZDY, IMPREZY

WYJAZDY, IMPREZY

WYJAZDY, IMPREZY

...aktualności z życia grupy...
SZKOLENIA, TRENINGI

SZKOLENIA, TRENINGI

SZKOLENIA, TRENINGI

...ćwiczymy, uczymy...
MOTOCYKLE, PORADNIK

MOTOCYKLE, PORADNIK

MOTOCYKLE, PORADNIK

...wszystko o motocyklach, doradzamy...

GRUPA MOTOCYKLOWAszachownica sama

Podziękowania

Otwarcie sezonu 2019

I stało się! Oficjalnie pożegnaliśmy zimę i przywitaliśmy wiosnę, co oznacza , iż sezon motocyklowy uważamy za rozpoczęty.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom dzisiejszej imprezy. Bardzo mile zaskoczyliście nas frekwencją. W ostatniej drodze burej Zimy uczestniczyło grubo ponad 300 motocykli. Ta więc nie miała innego wyjścia jak odejść z klasą w toni jeziora Ukiel.
Jak co roku fajnie było widzieć, że nasza impreza przyciąga fanów jednośladów z różnych miast i o różnych zainteresowaniach. Przez plac Krysgumu przewinęło się dzisiaj około pół tysiąca osób. Spotkali się więc dzisiaj w Olsztynie fani sportów, turystyków, chopperów, crossów i skuterów. Z radością przybijaliśmy piąteczkę z dawno niewidzianymi ziomkami, nawet jeżeli Ci wpadli tylko na chwilkę.
W tym roku prócz tradycyjnych konkursów na najgłośniejszy wydech i najwolniejszy przejazd, zorganizowaliśmy konkurs dla kobietek, a dla maluchów Pan Pringels miał specjalny poczęstunek.
Specjalnie dla Was ogarnęliśmy symulator jazdy na jednym kole, który cieszył się ogromną popularnością. Wiadomo, wyprawianie gimnastyki na własnym sprzęcie jest o wiele bardziej ...stresujące 
Jednakże wisienką na torcie była parada. Dzięki wsparciu olsztyńskiej Policji, bezpiecznie przejechaliśmy przez całe miasto aż nad Ukiel. Tam ekologiczna zima, wykonana przez naszego etatowego artystę lalkarza: - dokonała żywota. Bardzo dziękujemy funkcjonariuszom Policji za zaangażowanie i zabezpieczenie przejazdu w obie strony. Dziękujemy też każdemu uczestnikowi parady z osobna. Wasza dyscyplina sprawiła, że cała akcja przebiegła bezproblemowo, a sam przejazd był czystą przyjemnością.
Bardzo też gorąco pragniemy podziękować tym, którzy w ogarnianie imprezy włożyli mnóstwo swojej energii i serducha. Mamy tu na myśli: Scenariusza, Cobrę, Golca, Jamesa Hunta, Maria, Gacka, Dacieja, Rakosa, Gogusia, Małego, Polaka, Bondżorno, Damiana z Krysgumu.
Bezapelacyjnie wszyscy uczestnicy stworzyli dzisiaj mega imprezę, rodzinny klimat i dobrą zabawę.
Bardzo Wam wszystkim dziękujemy i pozdrawiamy tych, którzy nie mogli być dzisiaj z nami z przyczyn od nich niezależnych.
Ponieważ sezon został już otwarty, to mamy nadzieję, widzieć się z Wami częściej. Zapraszamy Was do udziału w naszych imprezach. Przypominamy, że wydarzenia na bieżąco możecie śledzić na naszym forum lub na profilu FB. Jeżeli macie zdjęcia , to zachęcamy Was do wrzucania ich w komentarzach.
Dzisiaj wrzucamy Wam zaledwie kilka zdjęć. Jednakże w przeciągu kilku dni pojawi się album z pełną fotorelacją.
Jeszcze raz pozdrawiamy i do zobaczenia wkrótce.

14_04_19

szachownica mb

NASZ KALENDARZ IMPREZ

...nadchodzące wydarzenia...

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Cannot get Olsztyn, Poland location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

© 2017 MotoBracia.pl. All Rights Reserved. Designed By RedM