>
TO MY !

TO MY !

TO MY !

...działania grupy można zauważyć już na początku lat 90-tych...
DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA I SPOŁECZNA

...działamy, pomagamy...
WYJAZDY, IMPREZY

WYJAZDY, IMPREZY

WYJAZDY, IMPREZY

...aktualności z życia grupy...
SZKOLENIA, TRENINGI

SZKOLENIA, TRENINGI

SZKOLENIA, TRENINGI

...ćwiczymy, uczymy...
MOTOCYKLE, PORADNIK

MOTOCYKLE, PORADNIK

MOTOCYKLE, PORADNIK

...wszystko o motocyklach, doradzamy...

GRUPA MOTOCYKLOWAszachownica sama

Podziękowania

Previous Next

paintball 2017

Wybiegani, zmęczeni, mający...

...dość biegów przełajowych na co najmniej pół roku... ale zadowoleni na maksa. Nawet jeżeli ktoś skończył dzisiejsze bieganie po lesie z serią pawich oczek to i tak było warto. Ekipa stawiła się punktualnie o 11 w Bartbo w Butrynach. Potem przemieściliśmy się do dzikich ostępów leśnych, gdzie odbyła się większa część zabawy. Po odprawie i zapoznaniu się z BHP bezpiecznej zabawy, ruszyliśmy bronić swojego terytorium. Miejscówka była idealna dla tak d...użej grupy strzelających, warunki pogodowe sprzyjające, bo w końcu przestało mżyć, a mech był na tyle nasiąknięty wodą, że umieranie było "miękkie". Każdy walczył dzielnie dla swojej drużyny, nikt nie stosował brudnych trików, niektórzy co prawda nie chcieli umierać ale po kilku kuleczkach nie mieli wyjścia.

Bardzo dziękujemy Białemu za to , że grał pierwsze skrzypce przy organizacji tegorocznego paintballa. Wkładając tyle energii i serca w organizację, dostarczył nam mega emocji. Dziękujemy tym bardziej, że sam nie mógł brać czynnego udziału w strzelance i podchodach. Dalej dziękujemy Smokowi, który ogarniał w lesie megafon, dzięki czemu każdy wiedział co i jak oraz w którym momencie można pruć do przeciwnika. Dyrygował też strefą bezpieczeństwa. Dziękujemy też dwóm pracownikom Bartbo za cierpliwość i ogarnianie naszej rozbiegniętej gromadki. Szczególe podziękowania lecą też do Gremo, który w żółtym sztormiaczku niczym reporter wojenny narażał swoje zdrowie i pstrykał fotorelację. Przede wszystkim jednak dziękujemy tym wszystkim, którzy znaleźli dzisiaj czas i przyjechali, żeby się z nami pobawić, nabawić kilku siniaków i kibicować. Bez nich zabawa nie byłaby tak przednia. Wiadomo jest ekipa ... jest impreza!

FOTORELACJA

FILMIK

 

 

szachownica mb

NASZ KALENDARZ IMPREZ

...nadchodzące wydarzenia...

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Cannot get Olsztyn, Poland location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

© 2017 MotoBracia.pl. All Rights Reserved. Designed By RedM